Často kladené otázky

 1. Môžeme prísť na program aj s malým bábätkom?
  Áno. V prípade dostatočného počtu animátorov môžete zveriť vaše bábätko niektorému z nich alebo ho môžete mať počas programu pri sebe.   
 2. Môžem sa prihlásiť na program aj bez manželského partnera?
  Program Amoris pre manželov je primárne určený pre manželov spoločne. V tomto roku po však po prvýkrát ponúkame možnosť zúčastniť sa na programe aj bez manželského partnera a získať tak nové impulzy pre budovanie spoločného vzťahu.  
 3. Aký je poplatok za program?                                                                                              Výška poplatku je 20,- € na osobu (40,-€ manželský pár) a 5€ za zverenie jedného dieťaťa do animátorskej službe a 10€ za dve a viac detí. Poplatok pokrýva náklady na organizačné zabezpečenie (občerstvenie, komunikačné náklady, energie, prenájom priestorov, zabezpečenie techniky, pracovné materiály, zabezpečenie animátorskej služby k deťom, malé pozornosti pre slúžiacich...).
  Všetci slúžiaci v jednotlivých mestách zabezpečujú program AMORIS pre manželov dobrovoľnícky, bez nároku na odmenu. Robia tak vo vďačnosti za dobrá, ktoré oni sami prijali pri budovaní svojho manželstva a podobe požehnania pre ich rodiny. 
  V prípade, že by ste kvôli aktuálnej finančnej situácii mali ťažkosti s uhradením poplatku, nepokladajte to za prekážku vašej účasti. Pokiaľ sa v tomto období cítite požehnaní, môžete si zvoliť aj inú sumu príspevku.
 4. Pokiaľ máte inú otázku v súvislosti s účasťou na Programe Amoris pre manželov, napíšte nám na info@rodinkovo.sk alebo zavolajte na 0911 911 760 (sr. Anežka Lišková, Rodinkovo).  

 

Familiae Locum - Rodinkovo n.o. / Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky