Spätná väzba od účastníkov AMORIS

Juraj a Anna, Čadca: "Bolo to veľmi obohacujuce. Veľmi nám tento program dodal veľkú silu, že ešte stále sú kresťanské manželstvá - rodiny, ktoré vrúcne veria v Pána Boha, spoločné sa modlia a snažia sa s pokorou na sebe pracovať, ktorí aj napriek komplikovaným životným situáciám si zachovávajú vieru a radosť zo života a z rodiny. Napriek tomu,že sme boli vsetci rozdielni povahovo, vedeli sme sa spojiť, porozprávať, poradiť si, vypočuť sa, podporiť. Všetci a nie len my sme boli smutní,že tie 3 nedele,tak rýchlo ubehli. Presne toto je tá cesta ako byť lepšími k sebe a žiť lásku ako chce náš Pán. Veľké Pán Boh zaplať a tešíme sa na pokračovanie pilotu 😀!

Ela, Chorvátsky Grob: "Veľmi sme potrebovali sa spolu porozprávať, lebo naše rodičovstvo zabíjalo naše manželstvo. Vďaka za návod a čas, kedy a ako sa to mohlo udiať."

Tatiana, Trenčín: "Som vďačná za to, že sme mohli kurz absolvovať v takejto skrátenej forme. Dúfam, že budú aj ďalšie termíny, lebo chcem kurz odporúčať ďalej. Kurz nás zaujal vďaka lákavým témam, ale presvedčilo nás aj to, že sa kurz konal v Trenčíne, kúsok od nášho bydliska. Najviac nás obohatil ale aj,, potrápil" komunikačný kruh. Skúšali sme ho aj doma. A budeme v tom určite pokračovať. "

manželia z Trnavy: "Je výborný nápad dostať aktivity z Rodinkova aj do miest po Slovensku a nielen v čase pandémie. "

Amalia a Peter, Prešov: "Chceme sa častejšie zúčastniť takýchto programov v našom meste."

Familiae Locum - Rodinkovo n.o. / Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky