Svedectvá účastníkov

Sme vďační za čas, ktorý sme mohli prežiť ako rodina a tiež aj ako spoločenstvo, prebudila sa v nás snaha pracovať na sebe, aby sme urobili partnera šťastnejším. Uvedomili sme si, že to čo pokladáme za samozrejmosť nemusí byť samozrejmosťou v očiach partnera.

Jozef a Monika Hrbčekovci


Na programe sme prežili nádherný požehnaný nezabudnuteľný čas. Pre nás bolo najlepšie, že sme mali postarané o deti a mohli sme stráviť čas spolu ako manželia. Prednášky všetkých troch párov boli vynikajúce. Určite odporúčam aj ostatným.

Ivka a Janko Zázrivcovci


Víkendové manželské stretnutia odporúčame všetkým manželským párom. Tým, ktorí momentálne prežívajú nejaký problém alebo krízu, ale aj tým, ktorým manželstvo funguje dobre. Skúsenosti a svedectvá iných manželov sú vždy obohatením a asi neexistuje manželský vzťah, ktorý by nepotreboval rásť.

Martinka a Michal Kardošovci


Prežili sme veľa spoločných chvíľ s manželom, venovali sme sa len sebe. Manželská prechádzka bola úplne úžasným nápadom, ten spoločný pobyt v prírode a aj tie témy rozhovoru, ktoré sme mali viesť, boli zaujímavé.

Monika a Gorazd Froncovci


Vraciame sa do Rodinkova, aby sme túto víkendovku prežili ešte raz, lebo nám na 1x bolo dobre. Videli sme sa inak ako predtým, zistili sme, že počujeme tiež úplne iné veci ako ten druhý hovorí... Povedali sme si, že jeden víkend naozaj nestačí, treba to všetko viac utvrdiť, viac nasať..

Rudo a Miroslava Kovačíkovci